کتاب گلبرگ زندگی

ساخت وبلاگ
چکیده :  گلبرگ زندگی 1 (مجموعه گفتگوی تلویزیونی ازدواج در شبکه سه سیما)، حسین دهنوی   کتاب گلبرگ زندگی ۱ ... با عنوان : کتاب گلبرگ زندگی بخوانید :

 گلبرگ زندگی 1

(مجموعه گفتگوی تلویزیونی ازدواج در شبکه سه سیما)، حسین دهنوی

 

کتاب گلبرگ زندگی ۱ که در پیش رو دارید ، نوشته حجه الاسلام و المسلمین آقای حسین دهنوی ، کارشناس برنامه تلویزیونی «گلبرگ» در شبکه سه سیما است که پس از ۶ ماه کارشناسی مسائل مربوط به ازدواج ، اکنون در اختیار شما قرار می گیرد .

کتاب گلبرگ زندگی ۱ که به شکل پرسش و پاسخ آماده شده ، ثمره پاسخگویی به سوالاتی است که جوانان عزیز کشورمان از طریق ایمیل (پست الکترونیکی ) ، پیامک و تلفن در طول مدت برنامه زنده تلویزیونی مطرح کرده اند .

ویژگی پاسخ ها این است که مولف محترم با استفاده از رائحه خوش آیات شریف قرآن و روایات دینی ، از مسائل روان شناختی ، جامعه شناختی و حتی روان پزشکی نیز غفلت نکرده است ؛ بنابراین با جرات می توان گفت که جامع ترین و کاربردی ترین کتاب در زمینه مسائل ازدواج در حال حاضر است که ابعاد گوناگون آن را در نظر دور نداشته 

 

 

کتاب گلبرگ زندگی ۲ ، به مسائل و مشکلات دوران عقد و آغاز زندگی مشترک می پردازد که با توجه به تنوع مسائل و کاربردی بودن آن ها می تواند چراغ راهی برای همه زنان و مردان متاهل ، به ویژه زوج های جوان باشد .

خداوند بزرگ ، زن و مرد را آفرید تا در کنار یک دیگر آرامش یابند و لازمه این آرامش ، آشنایی با مهارت های زندگی است ؛ پس بکوشیم با آشنایی بیشتر با این مهارت ها و به کارگیری آن ها ، فضایی آرام را برای زندگی خود فراهم سازیم

...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : يکشنبه 8 مرداد 1396 ساعت: 21:40