پیام تبریک

ساخت وبلاگ
چکیده : دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با صدور پیامی انتصاب سیدعباس صالحی به عنوان وزیر فرهنگ و ارشاد ا... با عنوان : پیام تبریک بخوانید :

دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با صدور پیامی انتصاب سیدعباس صالحی به عنوان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت دوازدهم را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در پیامی با تبریک به سیدعباس صالحی، پشتوانه علمی و سابقه درخشان فرهنگی وی را موجب اعتماد قاطع نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی برای تصدی پست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دانست.

متن پیام دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور به‌شرح زیر است:

به‌نام خدا

برادر ارجمند جناب آقای دکتر سیدعباس صالحی

وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس هیئت امنای کتابخانه‌های عمومی کشور

با سلام و احترام

انتخاب جنابعالی از سوی رئیس جمهور محترم و همچنین کسب اعتماد قاطع نمایندگان ملت برای خدمت در کسوت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، حاصل پشتوانه علمی و سابقه درخشان فرهنگی‌تان بوده است.

سابقه حضور حضرتعالی به‌عنوان عضو حقیقی هیئت امنای کتابخانه‌های عمومی کشور مایه امید تمام خدمتگزاران عرصه کتاب، کتابخوانی و کتابخانه‌ها است.

اینجانب به نمایندگی از سوی کتابداران و کارکنان نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، انتخاب حضرتعالی به عنوان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را تبریک گفته و توفیق حضرتعالی را از درگاه ایزد منان مسئلت می‌نمایم.

و من الله التوفیق

علیرضا مختارپور

دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور

پیام,تبریک,...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : پنجشنبه 2 شهريور 1396 ساعت: 17:05